Motsotso-1
Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Lera le ka tlasebaskete ea ho hloekisa, Rake ea baskete ea ho hloekisa e nang le lera le ka tlase, Baskete ea module ea lera le ka tlase,
E kentsoe ka mochini o hlatsoang o le mong, o habeli kapa o meraro, e kentsoe ka har'a li-module tse fapaneng tsa ente, khalase ea laboratori e ka sebelisoang hape, li-ceramic, polasetiki, tšepe e sa ruseng le tse ling.
| Thepa | 316LSetšepe e se nang thipa |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang ea Matte |
| Rolara ea mesebetsi | Robeli |
| Taolo ea maemo | Tse peli |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
Rake ea baskete e nang le khokahano ea module
Kamore ea ho hloekisa ea ho sutumelletsa le ho hula ka letsoho
E kentsoe litataisong tse peli tsa tšepe e sa hloekang
Kenya metsi ka potlako, o hlatswe metsi ho tloha ka morao ho tataiso ya kamore ho ya mojuleng o mong le o mong wa ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 139mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 529mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 570mm |
| Boima bo kahare | 3kg |

Khamphani ea XPZ
Theknoloji ea Baeloji ea Hangzhou Xipingzhe Co., Ltd
XPZ ke moetsi ea ka sehloohong oa mochini o hlatsoang lijana tsa khalase oa laboratori, o fumanehang motseng oa Hangzhou, profinseng ea Zhejiang, Chaena. XPZ e ikhethile ka ho etsa lipatlisiso, ho hlahisa le ho rekisa mochini o hlatsoang lijana tsa khalase o iketsang o sebelisoang ho Bio-pharma, bophelo bo botle ba bongaka, tikoloho ea tlhahlobo ea boleng, tlhokomelo ea lijo le tšimo ea petrochemical.
XPZ e ikemiselitse ho thusa ho rarolla mathata a mefuta eohle a ho hloekisa. Re mofani oa mantlha oa balaoli ba tlhahlobo ba Chaena le likhoebo tsa lik'hemik'hale, ha ka nako e ts'oanang le cha ea XPZ e hasane linaheng tse ling tse ngata, joalo ka India, UK, Russia, Korea Boroa, Uganda, Philippines jj., XPZ e fana ka litharollo tse kopaneng ho latela tlhoko e ikhethileng, ho kenyeletsoa khetho ea sehlahisoa, koetliso ea ho kenya le ts'ebetso jj.
Re tla bokella melemo e mengata ea khoebo ho fana ka lihlahisoa tse ncha tse nang le boleng bo holimo le tšebeletso e ntle, ho boloka setsoalle sa rona sa nako e telele.
Feme ea XPZ

Pontšo

