Motsotso-2
Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Rake ea seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Seroto sa mojule sa lera le ka tlase
E kentsoe ka mochini o hlatsoang o le mong, o habeli kapa o meraro, e kentsoe ka har'a li-module tse fapaneng tsa ente, khalase ea laboratori e ka sebelisoang hape, li-ceramic, polasetiki, tšepe e sa ruseng le tse ling.
| Thepa | 316LSetšepe e se nang thipa |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang ea Matte |
| Rolara ea mesebetsi | Robeli |
| Taolo ea maemo | Tse peli |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Kamore ea ho hloekisa ea ho sutumelletsa le ho hula ka letsoho
Kenya ka har'a karolo e ka tlase ea mochini oa ho hloekisa
Nka mefuta eohle ea literei tsa letlooeng le mefuta eohle ea li-insert tsa baskete
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 83mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 531mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 560mm |
| Boima bo kahare | 2kg |
Setifikeiti
Boemo ba Khoebo
XPZ ke moetsi ea ka sehloohong oa mochini o hlatsoang lijana tsa khalase oa laboratori, o fumanehang motseng oa Hangzhou, profinseng ea Zhejiang, Chaena. XPZ e ikhethile ka ho etsa lipatlisiso, ho hlahisa le ho rekisa mochini o hlatsoang lijana tsa khalase o iketsang o sebelisoang ho Bio-pharma, bophelo bo botle ba bongaka, tikoloho ea tlhahlobo ea boleng, tlhokomelo ea lijo le tšimo ea petrochemical.
XPZ e ikemiselitse ho thusa ho rarolla mathata a mefuta eohle a ho hloekisa. Re mofani oa mantlha oa balaoli ba tlhahlobo ba Chaena le likhoebo tsa lik'hemik'hale, ha ka nako e ts'oanang le cha ea XPZ e hasane linaheng tse ling tse ngata, joalo ka India, UK, Russia, Korea Boroa, Uganda, Philippines jj., XPZ e fana ka litharollo tse kopaneng ho latela tlhoko e ikhethileng, ho kenyeletsoa khetho ea sehlahisoa, koetliso ea ho kenya le ts'ebetso jj.
Pontšo