Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Baskete ea ho hloekisa e sa kenngoeng ka ente
E loketse lijana tse molomo o moholo, likopi tsa ho lekanya, jj.
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Li-clamp tse nyane tsa selemo | 26 |
| Bolelele | 105mm |
| Sebaka | 60mm |
Mojule oa baskete
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 116mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 220mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 410mm |
| Boima bo kahare | kg |