Ho phahama-F1
Seroto sa ho hlwekisa, Rake ea seroto, Seroto sa module,
Sebopeho sa mekhahlelo e 'meli, se loketse mojule oa rack ea baskete ea ente le mojule oa rack ea baskete e sa kenteng
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Sesebediswa sa ho lemoha baskete | E le 'ngoe |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
| Palo ea li-module tse ka jarisoang | Mealo e 'meli |
| Palo ea li-module tsa lera le le leng | Tse peli |
Rake ea baskete e nang le khokahano ea module
Kamore ea ho hloekisa ea ho sutumelletsa le ho hula ka letsoho
E kentsoe litataisong tse peli tsa tšepe e sa hloekang
Kenya metsi ka potlako, o hlatswe metsi ho tloha ka morao ho tataiso ya kamore ho ya mojuleng o mong le o mong wa ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 609 mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 619 mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 790 mm |
| Boima bo kahare | kg |