Tsoela pele ho ntlafatsa, ho netefatsa boleng ba thepa ho latela maemo a 'maraka le a bareki. Khamphani ea rona e na le lenaneo la netefatso ea boleng bo holimo le thehiloeng bakeng sa Tlhahlobo ea Boleng bakeng sa 202L CE Certified Freestanding 1-3 Layers Fully Automatic Lab Glassware Washer with Omit, Molao-motheo oa rona ke "Litheko tse utloahalang, nako e tlase ea tlhahiso le tšebeletso e ntle ka ho fetisisa" Re tšepa ho sebelisana le bareki ba bangata bakeng sa ntlafatso le melemo e kopanetsoeng.
Tsoela pele ho ntlafatsa, ho netefatsa hore boleng ba thepa bo tsamaellana le litlhoko tsa 'maraka le tsa bareki. Khamphani ea rona e na le lenaneo la netefatso ea boleng bo holimo le thehiloeng bakeng saMochini oa ho hlatsoa le ho omisa oa khalase oa China le mochini o hlatsoang libotlolo tsa laboratori, re na le mohala o felletseng oa tlhahiso ea thepa, mohala oa ho kopanya, sistimi ea taolo ea boleng, 'me habohlokoa ka ho fetisisa, joale re na le theknoloji e mengata ea litokelo tsa molao le sehlopha se nang le boiphihlelo sa botekgeniki le tlhahiso, sehlopha sa litsebi sa litšebeletso tsa thekiso. Ka melemo eo kaofela, re mothating oa ho theha "letšoao le tummeng la machaba la monofilaments ea nylon", le ho jala litharollo tsa rona likarolong tsohle tsa lefats'e. Re ntse re tsoela pele ho tsamaea 'me re leka ka hohle ho sebeletsa bareki ba rona.

| Paramethara ea motheo | |
| Mocheso o sebetsang | 5-40ºC |
| Matla a Elektroniki | 220V/50Hz kapa 380V/50Hz |
| Terata ea motlakase | 2m/5*10m2 |
| Matla a ho futhumatsa | 4KW/9KW |
| Matla ohle | 5KW/11KW |
| Kamore ea ho hlatsoa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| Phanele ea kantle | Tšepe e sa hloekang ea 304 |
| Bokgoni | 3202L |
| Pompo ea Peristaltic | Likotoana tse 4 |
| Mananeo | 36 kamehla, 100+ e etselitsoeng uena |
| Mocheso oa ho hlatsoa | ho fihlela ho 95ºC |
| Kou ea RS 232 | Bakeng sa ho fetisetsa tlhahisoleseling ea data ho tsoa ho washer |
| Skrine se thetsoang | Skrine ea mebala ea 7″ |
| Tekanyo ea kantle | Matla a hodimo/hodimo: 990*612*750mm |
| Boima ba 'mele | 120KG |
| Sensor ea mocheso | PT1000 |
| Khokahano ea inthanete ea fumaneha | |
| Fensetere e bonahalang monyako | |
| Sistimi ea ho lekola motlakase bakeng sa ho hlatsoa | |
| Pompo ea ho matlafatsa metsi a hloekileng ea fumaneha | |
| Sekontiri sa mouoane se sebetsang hantle haholo | |
Selelekela sa mosebetsi
1. Khetho ea ho lieha ho qala: Ho hlatsoa ka ho bala kapa ho lokisa nako
2. Ts'ebetso e sirelelitsoe ke maemo a fapaneng a phasewete
3. Sistimi ea taolo: Taolo ea likhomphutha tse nyane, RS485, ho itšehla thajana ha li-Opto-couplers, Chip ea mantlha e tsoang kantle ho naha, phetiso ea lets'oao e sirelelitsoeng.
4. Sistimi ea mamati e iketsang
5. Sistimi ea potoloho: Mosebetsi oa ho qala maqhubu a feto-fetohang Phallo ea pompo ea potoloho: 0-600L/min Tlhokomelo ea khatello le ho hlatsoa ka antifoam ho netefatsa ho hloekisoa hantle Fafatsa letsoho ka sesebelisoa sa ho hlahloba lebelo ho thibela alamo.
6. Sistimi ea ho hloekisa rack: Rake ea ho hloekisa e ka fetoloa boemong bofe kapa bofe. Ho tenyetseha ha ho hlatsuoa ka ente ea maemo a mangata le libaskete tse ka fetoloang. Li-inlet tsa metsi tse fetang tse tharo tse nang le valve e koetsoeng ka boiketsetso. Ho tsebahala ka boiketsetso basketeng le ho laola phallo ea metsi
7. Bophahamo ba bokgoni: Bophahamo ba ho hlwekisa ba boemo bo le bong: 70cm Bophahamo ba ho hlwekisa ka maemo a mabedi: 46cm Bophahamo ba ho hlwekisa ka maemo a mararo: 17cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd
XPZ ke moetsi ea ka sehloohong oa mochini o hlatsoang lijana tsa khalase oa laboratori, o fumanehang motseng oa Hangzhou, profinseng ea Zhejiang, Chaena. XPZ e ikhethile lipatlisisong, tlhahisong le khoebong ea mochini o hlatsoang lijana tsa khalase o iketsang o sebelisoang ho Bio-pharma, bophelo bo botle ba bongaka, tikolohong ea tlhahlobo ea boleng, tlhokomelo ea lijo le tšimo ea petrochemical.
XPZ e ikemiselitse ho thusa ho rarolla mathata a mefuta eohle a ho hloekisa. Re mofani oa mantlha oa balaoli ba tlhahlobo ba Chaena le likhoebo tsa lik'hemik'hale, ha ka nako e ts'oanang le cha ea XPZ e hasane linaheng tse ling tse ngata, joalo ka India, UK, Russia, Korea Boroa, Uganda, Philippines jj., XPZ e fana ka litharollo tse kopaneng ho latela tlhoko e ikhethileng, ho kenyeletsoa khetho ea sehlahisoa, koetliso ea ho kenya le ts'ebetso jj.
Re tla bokella melemo e mengata ea khoebo ho fana ka lihlahisoa tse ncha tse nang le boleng bo holimo le tšebeletso e ntle, ho boloka setsoalle sa rona sa nako e telele.

Pontšo


Tsoela pele ho ntlafatsa, ho netefatsa boleng ba thepa ho latela maemo a 'maraka le a bareki. Khamphani ea rona e na le lenaneo la netefatso ea boleng bo holimo le thehiloeng bakeng sa Tlhahlobo ea Boleng bakeng sa 202L CE Certified Freestanding 1-3 Layers Fully Automatic Lab Glassware Washer with Omit, Molao-motheo oa rona ke "Litheko tse utloahalang, nako e tlase ea tlhahiso le tšebeletso e ntle ka ho fetisisa" Re tšepa ho sebelisana le bareki ba bangata bakeng sa ntlafatso le melemo e kopanetsoeng.
Tlhahlobo ea Boleng bakeng saMochini oa ho hlatsoa le ho omisa oa khalase oa China le mochini o hlatsoang libotlolo tsa laboratori, re na le mohala o felletseng oa tlhahiso ea thepa, mohala oa ho kopanya, sistimi ea taolo ea boleng, 'me habohlokoa ka ho fetisisa, joale re na le theknoloji e mengata ea litokelo tsa molao le sehlopha se nang le boiphihlelo sa botekgeniki le tlhahiso, sehlopha sa litsebi sa litšebeletso tsa thekiso. Ka melemo eo kaofela, re mothating oa ho theha "letšoao le tummeng la machaba la monofilaments ea nylon", le ho jala litharollo tsa rona likarolong tsohle tsa lefats'e. Re ntse re tsoela pele ho tsamaea 'me re leka ka hohle ho sebeletsa bareki ba rona.