Litheko tse potlakileng le tse ntle ka ho fetisisa, baeletsi ba nang le tsebo ho u thusa ho khetha tharollo e nepahetseng e lumellanang le litlhoko tsohle tsa hau, nako e khuts'oane ea moloko, mohele oa boleng bo ikarabellang le lihlahisoa le lits'ebeletso tse ikhethang bakeng sa litaba tsa ho lefa le ho romella bakeng sa OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Re u amohela hore u hlahlobe yuniti ea rona ea tlhahiso 'me u lebelle pele ho theha likamano tse amohelang tsa khoebo le bareki lapeng la hau le kantle ho naha haufi le nako e telele.
Litheko tse potlakileng le tse ntle ka ho fetisisa, baeletsi ba nang le tsebo ho u thusa ho khetha tharollo e nepahetseng e lumellanang le litlhoko tsohle tsa hau, nako e khuts'oane ea moloko, mohele oa boleng bo nang le boikarabelo le lihlahisoa le lits'ebeletso tse ikhethang bakeng sa ho lefa le ho romella litaba tsaMojule oa LED oa Chaena, Mojule oa Ente, Kamehla re theha theknoloji e ncha ho nolofatsa tlhahiso, le ho fana ka thepa ka litheko tse hlōlisanang le boleng bo holimo! Khotsofalo ea bareki ke ntho ea bohlokoa ho rona! U ka re lumella ho tseba mohopolo oa hau oa ho nts'etsapele moralo o ikhethang bakeng sa mohlala oa hau ho thibela likarolo tse ngata tse tšoanang 'marakeng! Re tla fana ka tšebeletso ea rona e ntle ka ho fetisisa ho khotsofatsa litlhoko tsohle tsa hau! Etsa bonnete ba hore u ikopanya le rona hang-hang!
Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa ka ente, Rake ea ho hlwekisa ka ente, Mojule oa ho kenya ka ente
E sebelisetsoa ho hlwekisa dijana tsa khalase tsa laboratori, tse kang flask ea erlenmeyer, flask ea khutlotharo, flask ea tlase e chitja, flask ea tlase e bataletseng, flask ea bophahamo ba modumo, silindara ea ho lekanya.
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
| Nko ea ente | ф6mmxH220mm |
| Palo ea li-nozzle | 8pcs |
| Palo ea ba nang le eona | 8pcs |
| Ho beha likotoana tsa selemo sebakeng se le seng | 8pcs |
| Seaparo sa ba nang le sekwahelo | PA |
Rake ea ho hloekisa baskete ea mofuta oa ente e nang le kou ea khokahano
Kenya ka letsohong le letšehali le le letona la baskete ea module
Kenya metsi a hloekileng a polakang kapele, a ntshang metsi a hloekileng ho tloha ka basketeng ea mojule ho ea nosetsong e 'ngoe le e 'ngoe ea mojule ea ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 253mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 140mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 488mm |
| Boima bo kahare | 0.9kg |