Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa ka ente, Rake ea ho hlwekisa ka ente, Mojule oa ho kenya ka ente
E sebelisetsoa ho hlwekisa dijana tsa khalase tsa laboratori, tse kang flask ea erlenmeyer, flask ea khutlotharo, flask ea tlase e chitja, flask ea tlase e bataletseng, flask ea bophahamo ba modumo, silindara ea ho lekanya.
| Meterical | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang ea Matte |
| Rolara ea mesebetsi | Tse tšeletseng |
| Taolo ea maemo | Tse peli |
| Sesebediswa sa ho lemoha baskete | E le 'ngoe |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
Rake ea ho hloekisa baskete ea mofuta oa ente e nang le kou ea khokahano
Kenya ka letsohong le letšehali le le letona la baskete ea module
Kenya metsi a hloekileng a polakang kapele, a ntshang metsi a hloekileng ho tloha ka basketeng ea mojule ho ea nosetsong e 'ngoe le e 'ngoe ea mojule ea ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 258mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 194mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 482mm |
| Boima bo kahare | 3.7kg |
Setifikeiti
Theknoloji ea Baeloji ea Hangzhou Xipingzhe Co., Ltd
XPZ ke moetsi ea ka sehloohong oa mochini o hlatsoang lijana tsa khalase oa laboratori, o fumanehang motseng oa Hangzhou, profinseng ea Zhejiang, Chaena. XPZ e ikhethile ka ho etsa lipatlisiso, ho hlahisa le ho rekisa mochini o hlatsoang lijana tsa khalase o iketsang o sebelisoang ho Bio-pharma, bophelo bo botle ba bongaka, tikoloho ea tlhahlobo ea boleng, tlhokomelo ea lijo le tšimo ea petrochemical.
XPZ e ikemiselitse ho thusa ho rarolla mathata a mefuta eohle a ho hloekisa. Re mofani oa mantlha oa balaoli ba tlhahlobo ba Chaena le likhoebo tsa lik'hemik'hale, ha ka nako e ts'oanang le cha ea XPZ e hasane linaheng tse ling tse ngata, joalo ka India, UK, Russia, Korea Boroa, Uganda, Philippines jj., XPZ e fana ka litharollo tse kopaneng ho latela tlhoko e ikhethileng, ho kenyeletsoa khetho ea sehlahisoa, koetliso ea ho kenya le ts'ebetso jj.
Re tla bokella melemo e mengata ea khoebo ho fana ka lihlahisoa tse ncha tse nang le boleng bo holimo le tšebeletso e ntle, ho boloka setsoalle sa rona sa nako e telele.
Feme ea XPZ

Pontšo

