Motsotso-1
Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Rake ea seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Seroto sa mojule sa lera le ka tlase
E kentsoe ka mochini o hlatsoang o le mong, o habeli kapa o meraro, e kentsoe ka har'a li-module tse fapaneng tsa ente, khalase ea laboratori e ka sebelisoang hape, li-ceramic, polasetiki, tšepe e sa ruseng le tse ling.
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Rolara ea mesebetsi | Robeli |
| Taolo ea maemo | Tse peli |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
E arotsoe ka mekhahlelo e 'meli ho kenya terei ea letlooeng
Letsoho la spray le hahiloeng ka hare
Kamore ea ho hloekisa ea ho sutumelletsa le ho hula ka letsoho
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 226mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 529mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 569mm |
| Boima bo kahare | 5.6kg |