Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa lera le ka hodimo, Seroto sa ho hlwekisa lera le bohareng, Rake ya seroto sa ho hlwekisa lera le ka hodimo, Rake ya seroto sa ho hlwekisa lera le bohareng, Seroto sa mojule wa lera le ka hodimo, Seroto sa mojule wa lera le bohareng
E kentsoe ka mochini o hlatsoang o nang le lera le habeli kapa le hararo, e kentsoe ka har'a li-module tse fapaneng tsa ente, khalase ea laboratori e ka sebelisoang hape, li-ceramic, polasetiki, tšepe e sa ruseng le tse ling.
| Thepa | 316LSetšepe e se nang thipa |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang ea Matte |
| Rolara ea mesebetsi | Tse tšeletseng |
| Taolo ea maemo | Tse peli |
| Sesebediswa sa ho lemoha baskete | E le 'ngoe |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
Letsoho la spray le hahiloeng ka hare
Kamore ea ho hloekisa ea ho sutumelletsa le ho hula ka letsoho
Ho jara seporo sa tataiso sa tšepe e sa hloekang ka mahlakoreng ka bobeli
Kenya metsi ka potlako, o hlatswe metsi ho tloha ka morao ho tataiso ya kamore ho ya mojuleng o mong le o mong wa ente.
E ka beha libaskete tse sebelisetsoang libotlolo tse hloekileng tse molomo o moholo
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 152mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 536mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 567mm |
| Boima bo kahare | 3.7kg |