Motsotso-1
Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Rake ea seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Seroto sa mojule sa lera le ka tlase
E kentsoe ka mochini o hlatsoang o le mong, o habeli kapa o meraro, e kentsoe ka har'a li-module tse fapaneng tsa ente, khalase ea laboratori e ka sebelisoang hape, li-ceramic, polasetiki, tšepe e sa ruseng le tse ling.
| Thepa | 316LSetšepe e se nang thipa |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang ea Matte |
| Rolara ea mesebetsi | Robeli |
| Taolo ea maemo | Tse peli |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
Kamore ea ho hloekisa ea ho sutumelletsa le ho hula ka letsoho
Kenya ka har'a karolo e ka tlase ea mochini oa ho hloekisa
Nka mefuta eohle ea literei tsa letlooeng le mefuta eohle ea li-insert tsa baskete
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 79mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 529mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 546mm |
| Boima bo kahare | 2kg |