Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa ka ente, Rake ea ho hlwekisa ka ente, Mojule oa ho kenya ka ente
Mojule o kopaneng o na le di-pipette tse 28, di-pcs tse 8 tsa flask/flask/volumetric flask/silindara ya ho lekanya, jj.
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
| Nko ea ente | ф6mmxH220mm |
| Palo ea li-nozzle | 36pcs |
| Litulo tsa li-pipettes | 28pcs |
| Sehokelo sa sefapano | 8pcs |
Rake ea ho hloekisa baskete ea mofuta oa ente e nang le kou ea khokahano
Kenya ka letsohong le letšehali le le letona la baskete ea module
Kenya metsi a hloekileng a polakang kapele, a ntshang metsi a hloekileng ho tloha ka basketeng ea mojule ho ea nosetsong e 'ngoe le e 'ngoe ea mojule ea ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 255mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 190mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 493mm |
| Boima bo kahare | kg |