Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa ka ente, Rake ea ho hlwekisa ka ente, Mojule oa ho kenya ka ente
e ka jara li-pipette tse 56pcs, li-tube tsa centrifuge tse 56pcs, li-tube tsa teko, botlolo e se nang letho e ka holimo, jj.
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
| Nko ea ente | ф2.5mmxH110mm |
| Palo ea li-nozzle | 112pcs |
| Litulo tsa li-pipettes | 56pcs |
| Sehokelo sa sefapano | 56pcs |
Rake ea ho hloekisa baskete ea mofuta oa ente e nang le kou ea khokahano
Kenya ka letsohong le letšehali le le letona la baskete ea module
Kenya metsi a hloekileng a polakang kapele, a ntshang metsi a hloekileng ho tloha ka basketeng ea mojule ho ea nosetsong e 'ngoe le e 'ngoe ea mojule ea ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 190mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 190mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 494mm |
| Boima bo kahare | kg |