Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa ka ente, Rake ea ho hlwekisa ka ente, Mojule oa ho kenya ka ente
E sebelisetsoa ho hloekisa li-pipettes.
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
| Palo ea li-nozzle | 119pcs |
| Bophahamo ba foreimi | 150mm |
Rake ea ho hloekisa baskete ea mofuta oa ente e nang le kou ea khokahano
Kenya ka letsohong le letšehali le le letona la baskete ea module
Kenya metsi a hloekileng a polakang kapele, a ntshang metsi a hloekileng ho tloha ka basketeng ea mojule ho ea nosetsong e 'ngoe le e 'ngoe ea mojule ea ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 189mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 190mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 485mm |
| Boima bo kahare | 4.15kg |