Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa ka ente, Rake ea ho hlwekisa ka ente, Mojule oa ho kenya ka ente
E sebelisetsoa ho hlwekisa dijana tsa khalase tsa laboratori, tse kang tube ya Centrifuge, botlolo ya khalase, botlolo e se nang letho e ka hodimo, tube ya teko.
| Thepa | Tšepe e sa ruseng ea 316L |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang e matte |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
| Nko ea ente | ф2.5mmxH70mm |
| Palo ea li-nozzle | 84pcs |
| Sehokelo sa sefapano | 84pcs |
Rake ea ho hloekisa baskete ea mofuta oa ente e nang le kou ea khokahano
Kenya ka letsohong le letšehali le le letona la baskete ea module
Kenya metsi a hloekileng a polakang kapele, a ntshang metsi a hloekileng ho tloha ka basketeng ea mojule ho ea nosetsong e 'ngoe le e 'ngoe ea mojule ea ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 164mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 204mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 511mm |
| Boima bo kahare | kg |