e etsa hore mosebetsi oa ho hloekisa o thabe haholoanyane
E etselitsoe ho hlwekisa dijana tse tlwaelehileng tsa khalase laboratoring, e loketse dijana tse entsweng ka khalase, ceramic, tshepe, polasetiki, jj. (mohlala, diflaski tsa volumetric, dibotlolo tsa sampole, diflaski tsa Erlenmeyer, diphaephe tsa colorimetric, diphaephe, diphaephe tse graduated, diphaephe tsa teko, dijana tsa petri, diflaski tse bōpehileng jwalo ka pelo, dibeakers, jj.).
—————Flash-F2—————
| Paramethara ea motheo | |
| Mocheso o sebetsang | 5-40℃ |
| Matla a Elektroniki | 380V/50Hz |
| Terata ea motlakase | 2m/5x10sq.m. |
| Matla a ho futhumatsa | 9KW/18KW |
| Matla a ho omisa | 4KW/6KW |
| Matla ohle | 13KW/24KW |
| Bokgoni | 308L |
| Pompo ea Peristaltic | Likotoana tse 4 |
| Mananeo | 36 kamehla, 100+ e etselitsoeng uena |
| Mocheso oa ho hlatsoa | ho fihlela ho 95℃ |
| Kou ea RS 232 | Bakeng sa ho fetisetsa tlhahisoleseling ea data ho tsoa ho washer |
| Skrine se thetsoang | Skrine ea mebala ea 7″ |
| Tekanyo ea kantle (H/W/D) | 1326*930*750mm |
| Boima ba 'mele | 200KG |
| Sensor ea mocheso | PT1000 |
| Khokahano ea inthanete ea fumaneha | |
| Fensetere e bonahalang monyako | |
| Sistimi ea ho lekola motlakase bakeng sa ho hlatsoa | |
| Pompo ea ho matlafatsa metsi a hloekileng ea fumaneha | |
| Sekontiri sa mouoane se sebetsang hantle haholo | |
| Kamore ea ho hlatsoa ka tšepe e sa hloekang ea 316L | |
| Phanele ea kantle ka tšepe e sa hloekang ea 304 | |
Melemo e mene ea bohlokoa bakeng sa Mochini o Hlatsoang ka Botlalo oa Laboratori ea Glassware o Iketsang
Hobaneng o lokela ho kgetha XPZ Full Automatic Laboratory Glassware Washer?
Likarolo tse ling——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Setifikeiti:
Sesepa sa ho hlatsoa sa khalase sa XPZ Full Automatic Laboratory se hloekisa labware joang?
→Ka metsi a pompo le metsi a hloekileng (kapa metsi a nolofalitsoeng) e le sesebelisoa se sebetsang, ho sebelisoa sesebelisoa se itseng sa ho hloekisa, se tsamaisoang ke pompo ea potoloho, mokelikeli oa ho hloekisa o hlatsuoa ka ho toba ka 360 ° kahare le ka ntle ho sejana ka ho potoloha letsoho la ho fafatsa le phaephe ea ho fafatsa, e le ho tlosa, ho emulsify le ho bolisa lintho tse setseng sejaneng tlas'a tšusumetso ea matla a mechini le lik'hemik'hale; Ho phaella moo, mokelikeli oa ho hloekisa o ka futhumatsoa ka bohona, ebe lisebelisoa li ka hloekisoa ka mocheso le ho bolaoa likokoana-hloko ho fihlela phello e betere ea ho hloekisa. Haeba mohlala o nang le mosebetsi oa ho omisa o khethiloe, botlolo ea sampole le eona e ka omisoa ka moea o chesang kamora ho hlatsuoa ho qoba tšilafalo ea bobeli e bakoang ke ho se tlosoe ka nako.(Mohlala ona o kenyelletsa ho omisa.)
——-Mokhoa o tloaelehileng oa ho hlatsoa
Ho hlatsoa pele ho nako → ho hlatsoa ka sesepa sa alkaline tlas'a 80°C → ho hlatsoa ka sesepa sa asiti →ho hlatsoa ka metsi a pompo → ho hlatsoa ka metsi a hloekileng→ho hlatsoa ka metsi a hloekileng tlas'a 75°C →ho omisa
LBH
P1: Hobaneng o lokela ho kgetha XPZ?
Re mofani oa mantlha oa balaoli ba tlhahlobo ba Chaena le likhoebo tsa lik'hemik'hale.
Letšoao la rona le hasane linaheng tse ling tse ngata, tse kang India, UK, Russia, Afrika le Europe.
Re fana ka ditharollo tse kopaneng ho latela tlhoko e ikgethileng, ho kenyeletswa le kgetho ya sehlahiswa, ho kenya le ho koetlisa tshebetso.
P2: Moreki a ka khetha mofuta ofe oa thomello?
Hangata e romelloa ka sekepe, ka sefofane.
Re leka ka hohle ho fihlela litlhoko tsa lipalangoang tsa bareki.
P3: Mokhoa oa ho netefatsa boleng ba sehlahisoa le tšebeletso ea kamora ho rekisa?
Re na le setifikeiti sa boleng ba CE, ISO le tse ling.
Re na le tšebeletso e ntle ka ho fetisisa ea kamora thekiso le moenjiniere oa kamora thekiso.
Lihlahisoa tsa rona li na le nako ea tiisetso.
P4: Kanweetela fektheri ea hau inthaneteng?
Re tšehetsana haholo.
P5: Moreki a ka khetha mofuta ofe oa tefo?
T/T,L/C le jj.