Litharollo tsa rona li ananeloa haholo ebile lia tšepahala ke bareki 'me li tla khotsofatsa litlhoko tse fetohang khafetsa tsa lichelete le tsa sechaba bakeng sa Theko e Molemohali bakeng sa Setaele sa P-Audio sa China 15″ Sebui sa Likarolo tsa Sebui sa Likarolo, Rea u amohela ho bua le rona haeba u khahloa ke tharollo ea rona, re tla u fa theko e eketsehileng bakeng sa Qality le tag ea Theko.
Litharollo tsa rona li ananeloa haholo ebile lia tšepahala ke bareki 'me li tla khotsofatsa litlhoko tse fetohang khafetsa tsa lichelete le tsa sechaba bakeng saChina PA Frame le PA Speaker Theko ea likarolo, Ha kopanyo ea moruo oa lefats'e e tlisa liphephetso le menyetla indastering ea xxx, k'hamphani ea rona, ka ho ntšetsa pele tšebelisano-'moho ea rona, boleng ba rona pele, boqapi le melemo ea bobeli, re kholisehile ka ho lekaneng ho fa bareki ba rona ka tieo litharollo tse tšoanelehang, theko ea tlholisano le tšebeletso e ntle, le ho aha bokamoso bo khanyang tlas'a moea oa ho ba le maemo a holimo, a potlakileng, a matla le metsoalle ea rona hammoho ka ho ntšetsa pele taeo ea rona.
Motsotso-1
Khanya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Rake ea seroto sa ho hlwekisa lera le ka tlase, Seroto sa mojule sa lera le ka tlase,
E kentsoe ka mochini o hlatsoang o le mong, o habeli kapa o meraro, e kentsoe ka har'a li-module tse fapaneng tsa ente, khalase ea laboratori e ka sebelisoang hape, li-ceramic, polasetiki, tšepe e sa ruseng le tse ling.
| Thepa | 316LSetšepe e se nang thipa |
| 'Mala | Tšepe e sa hloekang ea Matte |
| Rolara ea mesebetsi | Robeli |
| Taolo ea maemo | Tse peli |
| Foreimi ea baskete ea ho sutumelletsa ho hula | 550mm |
| Bophara ba sebopeho se potlakileng | 32mm |
Rake ea baskete e nang le khokahano ea module
Kamore ea ho hloekisa ea ho sutumelletsa le ho hula ka letsoho
E kentsoe litataisong tse peli tsa tšepe e sa hloekang
Kenya metsi ka potlako, o hlatswe metsi ho tloha ka morao ho tataiso ya kamore ho ya mojuleng o mong le o mong wa ente.
| Litekanyo tsa kantle, Bophahamo ka mm | 158mm |
| Litekanyo tsa kantle, Bophara ka mm | 528mm |
| Litekanyo tsa kantle, Botebo ka mm | 566mm |
| Boima bo kahare | 3kg |